Apecs Немає жодного товару в цій категорії.

Дверні ручки на розетці Apecs (Апекс)

Дверні ручки Apecs (Апекс) – це ручки одного з найвідоміших і затребуваних брендів дверних ручок на території СНД і Східної Європи. Ціни на дверні ручки прийнятні, а якість високого рівня.

Компанія Apecs виробляє дверну фурнітуру вже більше 20 років. Завдяки орієнтації на широке коло покупців, продукція Апекс стала однією з найвідоміших і затребуваних в Україні.

Асортимент ручок на розетці Апекс

Ручки на розетці Apecs розподілені на 5 товарних ліній:

Серія 500 Premier. Преміум-сегмент ручок для тих, хто цінує високу якість і креативні дизайнерські рішення. Це одні з кращих дверних ручок.

Серія 600 Ekonom. Створені для тих, кому важлива доступна ціна і подобається стандартний дизайн. За мінімальну вартість, ви отримаєте високу якість продукції.

Серія 700 Standard. Моделі даної категорії мають оптимальне співвідношення ціна-якість. Це якісні та оригінальні дверні ручки на розетці за невеликі гроші.

Серія 800 Alumio. Інноваційні алюмінієві дверні ручки, які підкреслюють сучасні тенденції ринку. Вони представлені в стилі модерн і класика, тому легко і гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр.

Серія INOX. Ексклюзивна лінія ручок на розетці з нержавіючої сталі. Висока якість, довговічність і унікальний дизайн в стилі хай-тек і модерн.

Дверні ручки Apecs (Апекс) добре протистоять корозії, розраховані на тривалий термін служби.

Купити ручки та іншу фурнітуру Апекс можна в нашому Інтернет магазині. Доставляємо по Україні транспортними компаніями!