Colombo Немає жодного товару в цій категорії.

Дверні ручки ІТАЛІЯ Colombo (Коломбо)

COLOMBO Design S.p.A – це сучасне італійське підприємство, яке спеціалізується на випуску ручок для дверей і вікон, а також фурнітури і аксесуарів для ванних кімнат.

Компанія Colombo заснована в 1990 році і вже через рік запустила у виробництво серію дверної та віконної фурнітури. Використання складного обладнання і роботизованих верстатів дозволяє забезпечити повний внутрішній цикл виробництва, що гарантує високу якість продукції. Компанія Colombo Design тісно співпрацює з відомими дизайнерами світового масштабу Alberto Meda, Angeletti e Ruzza, Carlo Bartoli, Jasper Morrison, Luca Colombo, Makio Hasuike, Pininfarina, а також дизайнерськими студіями Castiglia Associati і Studio Kairos і іншими.

Виробництво Colombo Design розташоване в провінції Бергамо на площі понад 100 000 м2. Потужність підприємства становить кілька мільйонів виробів на рік, які продаються більш ніж в 93-ти країнах світу.

Продукцію можна розділити на дві основні групи:

Colombo Design – лінія ручок і аксесуарів, розроблена сучасними дизайнерами і випускається із застосуванням новітніх матеріалів і технологій

Antologia – класична колекція ручок, яка виготовляється вручну за оригінальними зразками XV - початку XX століть в повній відповідності з методами виробництва тієї епохи

У нашому Інтернет магазині ZAMOK.BIZ можна купити італійські дверні ручки Colombo (Коломбо). Доставка по Києву і Україні компаніями перевізниками.