Fimet Немає жодного товару в цій категорії.

Ручки на розетці Fimet Італія

Італійська фабрика Fimet Maniglie почала виробництво високоякісної дверної фурнітури в 1986 році в Vestone, на півночі Італії. Завдяки наполегливій роботі команди професіоналів Fimet була досягнута заслужена популярність, а слава продукції Fimet Maniglie пішла далеко за межі Італії.

Дверні ручки Fimet Maniglie виконані в найрізноманітніших стилях - від класичного (Wien, Michele) до сучасного модерну (Club, Corner, Spear) та хай-тек (Cut, Ice, Squar). Велика кількість моделей ручок дозволяє задовольнити найрізноманітніші запити клієнтів.

Основним матеріалом для виготовлення ручок Fimet є латунь. Вона має достатній запас міцності і гарантує довгий термін служби. Якість декоративного покриття не поступається самому металу, тому ручки дверні Fimet збережуть бездоганний вигляд в будь-яких обставинах. Також в модельному ряду дверних ручок Фимет присутні ручки з кристалами Swarovsky, ручки з обробкою керамікою і каменем.

Завдяки успішній співпраці з багатьма країнами продукція Fimet дуже популярна у всьому світі.

Купити італійські дверні ручки на розетці Fimet можна в нашому Інтернет магазині ZAMOK.BIZ. Доставка по Києву і Україні компаніями перевізниками.